Ten szczególny Dzień...  0

Dzień Dziecka tuż tuż i wielu rodziców w tym czasie zastanawia się nad jakimś miłym upominkiem dla swojej pociechy, bo to ostatni moment na zrealizowanie dziecięcego marzenia. Rozważając zakup kolejnej zabawki pomyślmy jednak o czymś więcej. 

Dzieci uwielbiają dostawać prezenty, to pewne, jednak okazuje się, że wcale nie nowa zabawka cieszy dziecko najbardziej, ale czas spędzony wspólnie z rodzicami jest tym, co przynosi najwięcej radości. Wspólne wyjście na lody, plac zabaw, wypad na basen czy do wesołego miasteczka.

Wysyłamy dziecku jasny przekaz: jesteś dla mnie ważny, dziś jest Twój dzień i tylko Tobie poświęcam swój czas. Nie musimy wydawać mnóstwa pieniędzy, aby uszczęśliwić malca. Dziecko nie ocenia prezentu w tych kategoriach. Liczy się pomysł i zaangażowanie nas, rodziców w zabawę. Tych wspólnie spędzonych chwil nie kupimy i nie zastąpimy nową zabawką. 

Przed tym szczególnym Dniem warto zastanowić się, co możemy zrobić, by Dzień Dziecka stał się faktycznie dniem naszego dziecka i był DLA naszego dziecka, a upominek jedynie jego pięknym dopełnieniem. Pamiętajmy, że obdarowując dziecko przede wszystkim w cudowne wspomnienia sprawimy, że i otrzymana zabawka stanie się tym cenniejsza dla malca, bo będzie się miło kojarzyć. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl