Drewniane zabawki wpływają na kreatywność dziecka 0

Drewniane zabawki wpływają na kreatywność dziecka
Zadbaj o to, aby dziecko miało dostęp nie tylko do zabawek elektronicznych i plastikowych. Drewniane klocki, zwierzęta do składania z drewnianych elementów czy też puzzle pachnące drewnem na pewno pobudzają dziecko do kreatywnej zabawy.

Drewniane zabawki są naturalne. Zrobione z materiału dostarczonego przez naturę, pachnące naturą, a przy tym, bezpieczne w przeciwieństwie do plastiku słabej jakości, często zawierającego szkodliwe substancje. Kupując zabawkę z drewna z atestem mamy gwarancję, że do jej wykonania zostały użyte bezpieczne materiały, jak chociażby farby, którymi jest pomalowana i dzięki temu nie zaszkodzi malcowi.

Co również istotne, zabawki wykonane z drewna są bardzo trwałe. Ma to duże znaczenie, ponieważ dzieci zazwyczaj przywiązują się do swoich rzeczy i każdą stratę związaną z ulubioną zabawką najczęściej mocno przeżywają. Drewniane klocki, zwierzątka, autka z pewnością posłużą dziecku przez lata, a być może nawet, tak jak to kiedyś bywało, zostaną przekazane kolejnemu pokoleniu :)

Skorzystaj z naszej oferty w dziale „zabawki drewniane” - na pewno znajdziesz u nas coś, z czego bardzo ucieszy się obdarowane dziecko i natychmiast ruszy do zabawy ;-) 
https://nesi.com.pl/pl/c/Zabawki-drewniane/25/1

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl