Początek roku szkolnego-idealny moment na naukę poprzez zabawę 0

Pierwszy dzwonek oznajmił zakończenie wakacji. Zarówno dzieciom jak i rodzicom przybyło teraz więcej obowiązków. Zapewne nie wszystkie dzieci cieszyły się z zakończenia wakacji, które to kojarzą się głównie z dobrą zabawą i czasem spędzonym z rodziną.

Drodzy rodzice, niech ten początek roku szkolnego będzie dla dzieci choć w pewnym stopniu tak fajny jak wakacje. Pogoda jest od nas nie zależna ale już zorganizowanie kilku minut dziennie na spędzenie czasu razem to jak najbardziej tak. Niech to nie będzie coś, co dziecko już doskonale zna-czytanie bajki na dobranoc, kolorowanie, zabawa w chowanego. Postawmy na naukę poprzez zabawę. Dziecko będzie się dobrze bawiło a przy okazji przyswoi pewne zagadnienia.

Poszukajmy czegoś, co zostało stworzone przez specjalistów-pedagogów i psychologów rozwoju. Będziemy mieli pewność, że produkt będzie wspieraj rozwój naszego dziecka na płaszczyźnie społecznej, motorycznej, emocjonalnej, intelektualnej czy twórczej. Na krajowym rynku znalazłam tylko jednego producenta, który specjalizuje się w projektach edukacyjnych dla dzieci. Jest to seria produktów CZUCZU.
Mi osobiście bardzo spodobały się puzzle "Mała akademia kształtu" oraz "Mała akademia cyferki".

 

Mała akademia kształty rozwija motorykę małą, uczy rozróżniania kształtów, rozwija logiczne myślenie ale przede wszystkim , jest świetną zabawą dla całej rodziny.

Opakowanie zawiera: edukacyjną książeczkę z zadaniami, 6 układanek oraz naklejki.

Mała akademia cyferki rozwija motorykę małą, wprowadza w świat cyfr, rozwija logiczne myślenie.

Opakowanie zawiera: edukacyjną książeczkę z zadaniami, 10 układanek, naklejki.

 

 

Wspaniała zabawa dla dzieci powyżej 2 roku życia dla całej rodziny . Gorąco polecam.

Więcej inspiracji na wspólne zabawy z dzieckiem znajdziecie na nesi.com.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl