Które zabawki do kąpieli najlepsze dla malucha? 0

Podobnie jak przy pozostałych zabawkach, w przypadku tych przeznaczonych do kąpieli należy dobrać je dla odpowiedniej grupy wiekowej (przedział, w którym mieści się wiekowo nasze dziecko) oraz oznaczone tak, że mamy pewność co do rodzaju tworzywa użytego do ich wyprodukowania, a przez to bezpieczne.

Bardzo ważne są też certyfikaty dopuszaczające zabawki do sprzedaży i użytkowania na terytorium Unii Europejskiej, w tym również Polski.

Zabawki, którymi bawi się dziecko podczas kąpieli sprawią, że kąpiel nie będzie monotonna, a być może stanie się wyczekiwaną przez dziecko atrakcją. Dla rodziców jest to też ułatwienie, zabawki poza ich funkcją „rozrywkową” pomogą również wpłynąć pozytywnie na prawidłowy rozwój poznawczy, jak i motoryczny dziecka.

Zabawki mogą mieć różną postać, przypominać postacie z bajek, niektóre mają możliwość nakręcania (różnego rodzaju zwierzątka), a inne piszczą. Wśród gumowych zabawek prym wiedzie oczywiści kaczuszka, i takie właśnie mamy pierwsze skojarzenie. Tak naprawdę jest ich całe mnóstwo, oferta sklepów jest urozmaicona i na pewno każdy znajdzie coś, co spowoduje u dziecka uśmiech i chęć do zabawy.
W końcu nic tak nie urozmaici kąpieli jak unoszące się na wodzie gumowe zabawki, mające różne kształty i wydające dźwięki, sprawiające dużo radości i zachęcające dziecko do zabawy.

Bardzo fajną propozycją są wodne spinnery np. produkowane przez sprawdzoną i cenioną markę Litle Tikes w zestawie z konikiem morskim i rybkami oraz zabawnym krabem. Dzieci mogą wprawiać je w ruch wylewając na nie wodę podczas kąpieli. Zabawka ma dodatkowo wbudowane efekty świetlne. Spinnery można za pomocą przyssawek przymocować do kafli lub wanny.

Zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. W zestawie są dwa spinnery – młynki z postaciami z oceanu oraz czerpak w kształcie muszli, opakowanie zawiera baterie. Do nabycia w Twoim Sklepie z Zabawkami – www.nesi.com.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl